Ons Team :: Combi Hardenberg

Bel 0523- 27 13 18 of mail: info@autocombi.nl

Ons Team

Jari Godeke
Technisch adviseur (receptie werkplaats)
E. jari@autocombi.nl
T. 0523-271318

Hans Nijeboer
Technisch manager (receptie werkplaats)
E. hans@autocombi.nl
T. 0523-271318

Jan Lenters
Directeur eigenaar
E. jl@autocombi.nl
T. 0523-271318

Wilfred Lenters
Directie
E. wilfred@autocombi.nl
T. 0523-271318

Martijn Brink
Verkoop adviseur
E. martijn@autocombi.nl
T. 0523-271318

Bart Evelo
Chef werkplaats
E. bart@autocombi.nl
T. 0523-271318

Ina Hoekerswever
Administratie
E. administratie@autocombi.nl
T. 0523-271318

Contact

Benieuwd naar de mogelijkheden en onze service? Neem contact met ons op.

LEES VERDER

Openingstijden

Showroom
Ma. t/m vrij. 08.00 - 18.00 uur
Zat. 09.00 - 16.00 uur

Werkplaats 
Ma. t/m vrij. 08.00 - 17.00 uur
Zat. 09.00 - 12.00 uur 

Carwash
Ma. t/m vrij. 08.30 - 18.00 uur
Zat. 08.30 - 17.00 uur

Onze Locatie

COMBI
Koningsspil 1
7773 NJ Hardenberg

T. 0523- 27 13 18
E. info@autocombi.nl

Volg ons

Privacy Policy COMBI